MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 11242223
*
nr 1124 2223
Sekretär
mahogny, intarsia, längd: 90 cm, djup: 47 cm, höjd: 97 cm
Kondition: saknar knoppar på lådor bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 augusti 2017
kl 19:09:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/8 17:32:15
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé intarsia mahogny sekretär trä träinläggningar
-
4208 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:01
*
Sekretär
Kondition: saknar knoppar på lådor bruksslitage
nr 1124 2223
Sekretär
mahogny, intarsia, längd: 90 cm, djup: 47 cm, höjd: 97 cm
Kondition: saknar knoppar på lådor bruksslitage
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 augusti 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/8 17:32:15 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé intarsia mahogny sekretär trä träinläggningar
-
4208 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:01